logotyp.jpg
subpage_bg.jpeg
Wesela

Hotel Garbów*** to doskonałe miejsce organizacji wyjątkowych, dopracowanych w najmniejszym szczególe przyjęć weselnych. Decydując się na organizację jednego z najważniejszych dni w życiu w Hotelu Garbów*** otrzymacie wyjątkową oprawę Waszego przyjęcia. Wspomnienia, które będą towarzyszyć Wam przez lata będą wywoływać uśmiech na twarzy i poczucie pewności dokonania prawidłowego wyboru. Nasza doświadczona kadra będzie wsparciem dla Pary Młodej na każdym etapie realizacji przyjęcia weselnego.

 

Przyjęcia weselne organizujemy w dwóch nowoczesnych i eleganckich salach bankietowych.

 

Co nas wyróżnia oprócz najwyższej jakości świadczonych usług i pasji z jaką wykonujemy naszą pracę?

 

Rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w naszym Hotelu!

 

Mamy możliwość organizacji dwóch odrębnych wydarzeń indywidualnie z ograniczeniem kontaktów Gości do terenu na zewnątrz budynku.

 

Organizacja jednego przedsięwzięcia na dużą skalę? Właśnie taką możliwość dają nam zastosowane w budynku mobilne ściany. Jedną z naszych sal bankietowych możemy przeznaczyć na salę zasiadaną, natomiast druga będzie pełniła funkcję przestronnego parkietu tanecznego.

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty i rezerwacji terminów.

 

Manager Hotelu udzieli Wam niezbędnych informacji, przedstawi ofertę i możliwości Hotelu Garbów*** oraz podzieli się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas realizacji wielu wspaniałych przyjęć weselnych.

  

Tel. 605 355 135, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Image

Galeria Zdjęć

Hotel Garbów sala weselna sala bankietowa
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ
NASZA OFERTA
hotel1.jpg
Image
Image
Image

Zarezerwuj pobyt i spotkajmy się w Hotelu Garbów***

Image

ul. Warszawska 135
21-080 Garbów

 

Tel: 661-933-135 (Recepcja / Restauracja)
Tel: 605-355-135 (Manager Hotelu)

 

E-mail: manager@hotelgarbow.pl

2021 © Hotel Garbów*/ Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja, wdrożenie: Agencja DM